Horší kvalita forografií než u vegy 5 a špatná kvalita v horších světelných podmínkách je dána nejspíš snímačem s menšími buňkami 1,12 mikronu místo 1,55 u vegy 5. Na snímači se nemělo tolik šetřit, když zbytek hardwaru byl docela solidní.
Moje zkušenost je taková, že byť podporuji českou výrobu, za 4400 mám dva kusy i lepších čelovek. Nemusí to být zrovna vámi tolik propagovaný Fenix, ale i nitecore, olight, jetbeam, Sofirn, Fireflies (andúril doporučuji), atd atp.
Lucifer není špatný, to rozhodně ne, ale cena užitné hodnotě neodpovídá.
Zdravím, většinu vámi popisovaných aktivit Garminy mají v seznamu již od továrního nastavení. Pokud aplikace pro záznam aktivity chybí, není problém si ji vytvořit buď přímo v hodinkách nebo přes aplikaci či web Garmin Connect.
Více informací najdete zde: https://www.garmin.cz/garmin-fenix5-silver-optic-black-band/79562
Zkuste uvést všechny sporty,při kterých lze tento výrobek použít.Zajímají mě především tyto aktivity: běhání venku, kolo (horské) kombinace zpevněné a nezpevněné povrchy, lyžování (především běžky), koloběžka, inline brusle.
Děkuji
Dobrý den, co váha telefonů.? Děkuji.
velmi slaby výkon v antutu 7800bodu což je fakt ubohe na dotykač, za ty peníze radeji iget gbv8000 pro ten má 60000bodů což je fakt svižné na ovládádání, nebo špičku mezi outdoraky ale připlatíte peníze AGM X2 ten má skoro 100tis v antutu, a baterku 6000mAh
Mám celkem 3 typy outdoorových solárních panelů a nejlepší poměr váha/výkon nemá monokrystal, ale ohebný amorfní (?) článek. Papírového výkonu 7W sice nedosahuje ani náhodou, ale se 4W se při 205g váhy už dá něco nabíjet.
Spojením do série se sčítá napětí, nebylo to spíše paralerní spojení, při kterém se násobí proud?
USB nabíječky: pozor na výstupní napětí..
nezrovnalost, a pritom sa hovori dalej spravne iba o prude,...
rozdiel medzi napatim a prudom je napr. ako medzi drahou a casom,ap....
inac poucny clanok...
Výrobci Power Bank většinou uvádí kapacitu celkovou všech osazených článků v zařízení při nominálním napětí článků 3,6V, pokud to jsou Li-Ion nebo Li-Pol články tak jde o cca 2500-3000 mAh/3,6V na článek. Počítejme pro zjednodušení s 2500 mAh/3,6V na článek. Takový článek odevzdá celkem 2,5Ah×3,6V=9Wh
Po konverzi na 5V s účinností 90% máme k dispozici 9Wh × 0,9(90%) ÷ 5V= 1,62Ah.
To je kapacita, kterou máme z jednoho článku v Power Bance k dispozici pro nabíjení telefonu, čelovky, kamery, hodinek a dalších USB zařízení. Někteří výrobci tuto hodnotu (pro 5V) uvádějí již i na Power Bankách přímo (Xiaomi)
Pro zjednodušení lze počítat s konstatntou 0,65 kterou násobíme kapacitu udanou výrobcem při 3,6V a získáme tak skutečnou kapacitu na výstupu 5V.
Existují i výrobci, kteří udávají jen skutečnou kapacitu při 5V, bez ohledu na kapacitu použitých vnitřních článků a jejich prostý součet při 3,6V. (Voltcraft)
Pokud si někdo kupuje Li-Ion články s kapacitou deklarovanou ve výši 4500 mAh nebo i výše, kupuje podvod, skutečnost je pak kolem 500 mAh. Jde to poznat i na hmotnosti článku, dobrý článek má klem 45 g, Fake váží třeba jen 25 g. Více jak 3000mAh do velikosti článku 18650 nelze (zatím) dostat.
To je opravdu hodně velká kapacita. Kolik to prosím váží? a jak je to velké? je to větší než například baterie do auta?
Koupil jsem si asi za 13 tisíc korun power banku, která má kapacitu 100,500 mAh. Mám ji hlavně na ryby. Jezdíme často na místa, kde není možnost se napojit na elektřinu, a elektro centrálu jsem do přírody tahat nechtěl. Díky této velké kapacitě na tom normálně mohu pracovat i s notebookem.